Reference

Co říkají mé klientky

Reference Zuzi Endrych
Zažila jsem super konzultaci se Zuzkou. Moje představa byla, že při konzultaci s webdesignerkou se pobavíme o webu, co a jak tam bude, jak to bude fungovat a tak. To jsem se ale spletla. Zuzčin přesah je totiž fascinující. Bavily jsme se o chatbotech, automatizacích a dalších technických záležitostech, na které jsem ani nepomyslela. Ze Zuzky je navíc poznat, že do svých projektů dává srdce a chce, aby to dávalo smysl a to je super. Pokud máte nějaký projekt, pro který chcete udělat web a všechny související technikálie, už víte, na koho se obrátit!
PharmDr. Lucie Dědková

Podnikatelská mentorka

Se Zuzkou jsme měly konzultaci ohledně mého nového projektu. Potřebovala jsem si ujasnit některé technické kroky resp. Zuzka mi ukázala, že to může být mnohem jednodušší než jsem si představovala a tím mi ušetřila hromadu času. Celý nápad jsme spolu probraly a vymyslely následné kroky a zároveň to bylo moc milý a uvolněný setkání, takže rozhodně DOPORUČUJI. 
Michaela Hůlková

Cestování & Revolut & Investice

Zuzka mi moc pomohla hlavně utřídit si myšlenky, ujasnit si spoustu věcí a domyslet si i technické možnosti. Hodně nápadů a představ sice mám, ale bez její pomoci by se to asi nikdy nikam nehlo a byl by to jeden velký chaos 🙈  Vím, že potřebuju někoho, kdo mi řekne: teď udělej toto, pak sedni na toto a teprv pak támto 😃 Mrkne, zhodnotí, poradí 😉👍 Konečně si v tom všem nepřijdu tak ztracená 😇Konzultace se Zuzkou byla skvělá, umí člověka opravdu nakopnout a nabít energií, že má pocit, že to prostě dá i když před hodinou to chtěl zabalit 😅
Lenka Plachá

Facelift Yoga

Byla jsem v Rebelkách první den, dala první prosbu o pomoc zrealizovat na svém webu e-shop, ještě ten den mi Zuzana Endrychová doporučila apllikaci, která přesně splňovala, co jsem potřebovala… ale jako těžký amatér jsem druhý den večer nedokázala vše zrealizovat, napsala jsem Zuzce o pomoc a ještě ten večer jsme daly Zoom, nasdílely obrazovku a vše mi bylo objasněno… tuším, že další večer už mi e-shop frčel. 🙏🙏 Takže velké DĚKUJI Zuzce, za super-rychlou pomoc ❤ Mooooooc ji doporucuji ❤
Iva Fiškandlová

Pohyb po porodu

Reference Zuzi Endrych - recenze Zuzana Endrychova

 

Uuuu, jsem v euforii, Zuzi! Právě jsem si poplakala vděčností. Jupí, já mám svůj web! Já jsem tak vděčná, že jsem si splnila svůj sen a to jen díky tobě. Děkuji, děkuji, děkuji!

Pavla Pechrová

Stvořitelka Mamiluj