O mně

Kdo je Zuzi Endrych

Jsem webdesignérka, která dostane váš podnikatelský sen do virtuální reality.

Jsem vášnivá hledačka funkčních technických řešení pro vaše online podnikání. 

Jsem konzultantka, která vám pomůže rozhýbat byznys.

Moje klientky o mě říkají, že díky mně už se nebojí technických věcí spojených s online podnikáním, protože to dokážu srozumitelně vysvětlit. Když řeším technické problémy, jsem ve flow. Dokážu hodiny hledat na Googlu, zkoušet a přenastavovat, dokud všechno neběží, jak má.

Možná za to může fakt, že jsem z technické rodiny. Svůj první web jsem vytvořila už v 7. třídě a ve čtvrťáku jsem po večerech místo opakování maturitních otázek řešila weby na zakázku. 

Nechtěla jsem ale skončit jako klasický ajťák, asociál za počítačem, chtěla jsem se víc potkávat s lidmi. A tak jsem během studia IT na Masarykově univerzitě začala s MLM. Prodávala jsem kosmetiku a sbírala zkušenosti celých 11 let. Nasávala jsem prodejní strategie, psychologii zákazníků, učila jsem se odpovídat na námitky.
Nebyla to ale má hlavní pracovní činnost. Spolkl mě totiž korporát, konkrétně ABB, kde jsem se věnovala marketingu. Necelé 4 roky jsem koukala pod ruce českým i zahraničním stratégům a překlápěla jejich nápady do českého prostředí.

Až přišel rok 2020, rok velkých změn. Zjistila jsem, že už pro sebe nevidím smysl v MLM. I když jsem měla svůj tým, mnohem víc mě lákalo pomáhat jednotlivcům jít si za jejich vlastními podnikatelskými sny.

Mgr. Zuzana Endrychová
Dostanu váš projekt do virtuální reality!

A tak jsem tu pro vás a vaše podnikání!

I já bych si ale časem chtěla splnit jeden sen. Být víc součástí vašich projektů, podílet se na propagaci a klidně sebe i vás dostat až do zahraničí. Dokážu se zapálit pro váš projekt. 

Mám za sebou výjezdy na zahraniční konference, kde jsem ještě jako studentka prezentovala svou tehdejší srdcovku – práci s náctiletými v rámci programu prevence proti HIV a AIDS. 

Pod hlavičkou Mládeže Českého červeného kříže, v té době jako víceprezidentka, jsme organizovali v Česku několik mezinárodních setkání pro lidi pracující s mládeží a handicapovanými lidmi. 

Fandím projektům, které mají velký dopad.

Možná právě vy budete moje další srdcovka a společně dokážeme velké věci. Zkusíme to spolu?